понеділок, 18 грудня, 2017, 16:45 Суспільство
Американці дослідили вплив розлучень на розмір сім’ї
Фото: bloomberg.com/Hero Images
Фото: bloomberg.com/Hero Images

Нещодавно проведене дослідження виявило, що розлучення збільшує американські сім’ї на 66%.

Майже третина американських сімей з дорослими, віком до 55 років, принаймні, має одного з прийомних батьків, згідно з нещодавнім дослідженням, проведеним професором University of Massachusetts Boston Емілі Ваймерс. Також, виявилося що 33% пар, віком понад 55 років, мають бодай одну прийомну дитину, – інформує видання The Bloomberg.

Це може змінювати як розмір, так і визначення сім’ї – дослідники аналізували як одружені пари, так і ті, що живуть у громадянському шлюбі. Виявилося, що нова родина збільшує американські сім’ї на 66%.

Зростання розлучень та повторних шлюбів сприяє збільшенню сім’ї. За останні два десятиліття рівень розлучень між старшими американцями подвоївся. Майже 30% людей, віком старше 50 років, одружувались не лише один раз, згідно з нещодавнім дослідженням вчених Bowling Green State University.

«Люди у прийомних сім’ях часто не впевнені, які їхніх зобов’язання щодо прийомних дітей», – прокоментувала професор соціології Карен Бенджамін Гуццо. «Нерідко люди відчувають, що повинні вибирати, як розподілити ресурси між своїми біологічними та прийомними дітьми».

Ці питання виникають при плануванні канікул, оплати коледжу, і особливо тоді, коли батьки та прийомні батьки старіють. З віком проблема ще більше загострюється. Наприклад, якщо вашого літнього батька слід завезти до лікаря, чи маєте ви щодо нього такі ж самі зобов’язання, як і щодо свого біологічного тата?

Прийомним дітям, у кінцевому підсумку, треба опікуватися більшою кількістю літніх батьків, а літні батьки, можуть очікувати допомоги від більшої кількості дітей. На практиці, однак, прийомні родини можуть відчувати менший зв’язок між собою. Дослідження Ваймерс порівняло, як часто прийомні родини і традиційні сім’ї дарують одне одному час. Пари з дорослими дітьми на 11% менш ймовірно приділятимуть час своїм дітям, та на 13% менш ймовірно отримають увагу від своїх дітей.

Звичайно, багато прийомних сімей є близькими між собою, а багато традиційних сімей не можуть знайти спільної мови. Проте, зазвичай, прийомним родинам слід більше працювати над тим, щоб згуртувати свою нову сім’ю.

Переклад з англійської Оксани Вергелес, для ІА ZIK

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:24 :47