неділя, 17 грудня, 2017, 17:30 Київ
Я прийшла не за Саакашвілі, а за імпічмент Президента, – мітингувальниця

Тут (біля Жовтневого палацу, – ред.) було дуже багато провокаторів, я їх бачила. Вони були серед нас, мирних мешканців. Зовнішньої їх не можна було відрізнити, єдине що вони були агресивними, їх заспокоювали та пояснювали, що ми прийшли мирно. Ми не налаштовані на якісь дії фізичного характеру.

Про це заявила учасниця мітингу за імпічмент Президента у коментарі кореспонденту телеканалу ZIK під будівлею Жовтневого палацу.

«Тут було дуже багато провокаторів, я їх бачила. Вони були серед нас, мирних мешканців. Зовнішньої їх не можна було відрізнити, єдине що вони були агресивними, їх заспокоювали та пояснювали, що ми прийшли мирно. Ми не налаштовані на якісь дії фізичного характеру», – розповідає пані Євгенія.

Проте, зауважила вона, цих провокаторів неможливо було заспокоїти, через що народ «постійно обурювався».

«Я прийшла на мітинг не за Саакашвілі, я прийшла за імпічмент Президента, бо вже просто витерпіти все, що твориться в Україні неможливо. Україну потрібно рятувати», – заявила мітингувальниця.

Окрім цього, вона зауважила, що від самого початку була на мітингу, який, за її словами, проходив дуже мирно та спокійно.

«У нікого не було ніяких намірів щось бити чи ламати», – каже учасниця протестної акції.

Нагадаємо, сьогодні в Києві тривала акція протесту, учасники якої згодом відправились до Жовтневого палацу з метою організувати там «координаційний штаб».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:43 :06