неділя, 17 грудня, 2017, 17:58 Події
В окупованому Севастополі дітей пропускають до ялинки через металодетектор

В окупованому Севастополі на урочистому відкритті міської ялинки батьків і дітей пропускали через рамки металодетектора.

Про це повідомляють «Крим.Реалії».

Севастополь, 16 декабря 2017 год

Мешканців міста Севастополя, які вирішили відвідати відкриття міської ялинки, 16 грудня, в суботу, перевіряли через рамки металодетектора. Крім того, що батьки з дітьми змушені були пройти через саму рамку, представники севастопольського козацтва, які чергували біля входу, просили показати відвідувачів вміст сумок і перевіряли всередині дитячих колясок.

Головну ялинку Севастополя, яку поставили на площі Нахімова, прикрасили ялинковими іграшками в кольорах російського прапора. В таких відтінках буде переливатися і нічна ілюмінація. Навколо ялинки разом з переодягненими в казкових героїв, аніматорами, чергують кілька десятків поліцейських і представники севастопольського козацтва.

На відкриття ялинки прийшли кілька тисяч чоловік. Для відвідувачів підготували дитячі конкурси і виступи. А нещодавно, соціальні мережі обговорювали подарунки, які видавали працівникам залізниці. Подарунки отримали всі чоловіки в Севастополі, які працюють на підприємстві «Кримська залізниця». Працівникам видали по невеликому пакетику цукерок.

Як виявилося, це були подарунки не дітям, а чоловікам. «Севастополь. Ще й незадоволені. Профспілка Кримської Залізниці. Ось так ось вітає профспілка КЗД з новим роком своїх співробітників. І це подарунок не дітям, а чоловікам. Збір у профспілку щомісячний 388р., це 4700 на рік», – сказано в повідомленні. Користувачів розсмішила щедрість окупантів. «Кримська залізниця» це як «сибірські ананасові плантації», – пише юзер ТШП.

«Так треба вийти з «профспілки». І все. Проблема буде вирішена. Але вата, мабуть, про такий хід не здогадується. Тому що своєю головою вони тільки їдять», – пише Себастьян Парэйро. «Ну а профкому жерти треба ж!» – пише Вгамуйте вашу матір. «За радість від входження в РФ треба платити. Або вони не патріоти?» – пише 4gLTE.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:15 :38