неділя, 17 грудня, 2017, 15:25 Політика
У Києві триває хода «За імпічмент», участь в якій беруть близько 10 тисяч учасників, - репортаж
Протести у Києві
Протести у Києві

У Києві о 12 годині розпочалась чергова мирна хода «За імпічмент!». Колона людей вирушила з Парку Шевченка і рухається до Майдану Незалежності, де заплановане віче. Учасники акції, яких за підрахунками журналістів близько 10 тисяч, вимагають прийняття нового виборчого законодавства та закону про імпічмент Президента.

Про це повідомила журналіст телеканалу ZIK Катерина Бачинська з місця подій.

За її словами,  люди тримають в руках таблички з написами «За імпічмент!», «Вимагаємо зміни виборчого законодавства!». В голові колони учасники тримають великі банери з написами «Негайна відставка генерального прокурора!» та «Ні політичному тиску на НАБУ!». Мітингувальники не мають прапорів з партійною символікою. В основному це червоно-чорні та державні прапори.

«Учасники протесту скандують гасла «Банду геть» та «Імпічмент Порошенку!». Колона розпочала свій рух з парку Шевченка і рухається до Майдану Незалежності, де запланований основний мітинг. Люди налаштовані мирно, однак рішуче і готові продовжувати акції протесту до того часу, поки їх вимоги не будуть виконані», – повідомила журналіст.

Учасники акцій пояснюють, що основними вимогами акції є зміни виборчого законодавства та прийняття закону про імпічмент Президента.

«Ми вимагаємо прийняття Закону про імпічмент, зміни виборчого законодавства, щоб вони прийняли те, що обіцяли. Без цього неможливі зміни нашої системи. Тобто, перші за все, виборча система має бути змінена. Вибори мають проходити за новими правилами. Має бути закон про імпічмент. Щоб Президент знав, що ми його можемо відкликати. Це перші наші вимоги. У нас мирна акція і ми вимагаємо прийняття цих законодавчих актів. Ми готові виходити на акції протесту для цього стільки, скільки це буде необхідно. Ми повинні проводити роботу з кожним сусідом, маємо вивести на вулицю мільйони. Влада зобов’язана нас почути і вона нас почує», - наголосив один з учасників акції протесту.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:29 :13