неділя, 17 грудня, 2017, 21:00 Політика
Саакашвілі: Нападами на ZIK і на мене хочуть відвернути увагу від головного

Ситуація непроста. На вас нападають, і зараз хочуть цією провокацією, моєю кримінальною справою, відвести увагу від головного – повної монополізації медіа, повної монополізації фінансових потоків та захоплення бюджету.

Про це у спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK розповів Міхеїл Саакашвілі, третій президент Грузії, лідер Руху нових сил, коментуючи похід акції протесту у Києві до Жовтневого палацу і сутичку біля входу до нього.

Гість програми висловився про стан медіа-свободи в Україні. «Наскільки я знаю, на ZIK зараз нападають. Країна – за крок від диктатури. Залишилось ще максимум два-три телеканали, які наразі говорять правду, – вважає пан Саакашвілі. – Оце відео, де я закликаю людей розійтися, я гарантую, не покаже жоден олігархічний телеканал».

На думку лідера Руху нових сил, Порошенко хоче відвернути увагу від важливого і розважає людей розмовами про те, хто саме почав сутички, чи писав йому листа Саакашвілі, чи ні.

«Але скажу вам, що я, як усі, також ходжу в супермаркет. Нещодавно накупив продуктів на 1000 грн. А купував сирки, усе звичне. Вибачте, це на декілька днів маленькій сім’ї з трьох людей! А якщо в людини на місяць є 2000 грн? Що вона може собі дозволити?

Як би Порошенко не розважав людей історіями про агентів Москви і погану опозицію – у супермаркетах згадують не Саакашвілі і, на жаль, не Путіна, а його, Порошенка, – недобрим словом», – додав Міхеїл Саакашвілі.

Читайте також: Саакашвілі: Штурм Жовтневого палацу – це чітко спланована провокація

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 05:36 :01