неділя, 17 грудня, 2017, 21:30 Політика
Представник Руху нових сил заявив про автоматників у центрі Києва

Учора на Майдан Незалежності вийшла поліція з автоматами. Ми з Міхеїлом Саакашвілі спробували підійти до них – і вони тут же відійшли. Але що вони там робили – велике питання.

Про це у спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK повідомив Іван Слободяник, ведучий мітингів, член політради Руху нових сил, коментуючи похід акції протесту у Києві до Жовтневого палацу і сутичку біля входу до нього.

Пан Слободяник визнав, що владі сьогодні вдалося підштовхнути мітингарів на провокацію. «Ми цій провокації піддались», – визнав член політради Руху нових сил.

Однак, за його словами, така ситуація назрівала не перший день – відучора пікетувальників оточила Нацгвардія. «Також від учорашнього вечора нам не давали поставити сцену, хоча ми мали усі юридичні підстави на це», – акцентував ведучий мітингів.

Читайте також, Фесенко: Мітингарі сприйняли заяву Саакашвілі, як заклик до зайняття Жовтневого палацу

Нас блокували спершу автоматники, потім не давали її встановити на перетині вулиці з вулицею Городецького. Тому ми були змушені поставити сцену навскіс», – додав Іван Слободяник.

Читайте також: Роздуми про Саакашвілі: Ми повинні навчитись думати й тверезо оцінювати ситуацію, – Гриценко

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:20 :59