неділя, 17 грудня, 2017, 8:10 Світ
Опитування: Трамп – найменш популярний президент США

Згідно з оприлюдненими в суботу результатами опитування громадської думки, що його провели Associated Press –NORC, Дональд Трамп найменш популярний американський президент під час першого року правління.

Про це повідомляє Голос Америки.

Результати показують, що його правління схвалюють лише 32% опитаних громадян, причому 67% оцінюють негативно. Ці дані залишаються без змін від вересня, однак вони на 10% нижчі від березня.

Інше опитування, проведене цього місяця AP-NORC, показує, що американці дуже песимістично оцінюють президента протягом першого року його правління.

Лише три із десяти сказали, що Сполучені Штавти йдуть у правильному напрямку, тоді як 52 відсотки заявили, що в країні є гірше з часу приходу Трампа до влади.

Сорок п’ять відсотків опитаних не вірять, що Трамп дотримується своїх обіцянок, зроблених під час виборчої кампанії, у порівнянні до тих, хто сказав навпаки.

Читайте також: Лікарі стверджують, що в Трампа є ознаки страшної хвороби

Результати оприлюднено в час, коли президент готовий виконати важливу обіцянку виборчої кампанії – змінити податкову систему. Однак прийняття нової податкової системи буде лише першою законодавчою перемогою з контрольованим Республіканською партією Конгресом.

З другого боку, республіканські законодавці двічі цього року не змогли виконати погрози скасувати і замінити систему медичного страхування ObamaCare.

Читайте також: Республіканська партія змусила Трампа жорстко говорити з Росією

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:34 :17