неділя, 17 грудня, 2017, 15:48 Політика
OPIC затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Україні

Корпорації зарубіжних приватних інвестицій (OPIC) затвердила проект фінансування будівництва вітряної електростанції в Запорізькій області.

Про це повідомляє «Урядовий портал».

Результат пошуку зображень за запитом "вітряні електростанції фото"

Зазначимо, що OPIC – це агентство при уряді США, в завдання якого входить сприяння американського бізнесу на нових ринках та тих, що розвиваються. «Рішення OPIC відкриває шлях до розробки, будівництва та експлуатації першої фази проекту – у 225 МВт призагальній запланованій потужності – 500 МВт. Заплановані інвестиції становлять близько 466 мільйонів євро», – йдеться у повідомленні.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман підкреслив, що це рішення є переломним для енергетичного сектору України, оскільки стосується посилення енергетичної безпеки країни і є першим подібним рішенням для нашої держави.

«Це черговий значний крок в напрямку енергетичної незалежності України, який узгоджується з «Енергетичною стратегією України 2035». Ми очікуємо що рішення OPIC продемонструє ринку те, що український енергетичний сектор може розвиватися у відповідності до загальноприйнятих міжнародних стандартів фінансування», – зазначив Гройсман.

Проект є розробкою люксембурзької компанії «ЮроКейп Нью Енерджи» (EuroCape New Energy).

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:43 :56