Новини » Політика 17 грудня, 2017, 19:01 блоги
Нас штовхають в сценарій руїни
Ганна Гопко
громадський діяч і журналіст, народний депутат України
Ганна Гопко
Ганна Гопко

Зло саморозвінчується. Але це не знімає питання як діяти, щоб «спільний човен не перевернувся» і не допустити помилок 100 річної Української революції, коли ми втратили державність.

Замість потрібних та затребуваних суспільством перетворень, замість втілення змін через давно обіцяні реформи – завдяки кризі довіри до владних інституцій та амбіціям тим, кому потрібна влада ради власного его, а не служіння Україні, людям – нас штовхають в сценарій Руїни.

Протести громадян перетворили в провокації із сумнівним фінансуванням та мотивацією вождів. Відбувається дискредитація цінностей, сакрального для нас – як Гідність, як мирні форми протесту для захисту справедливості.

Бандити не сіли в тюрми після Помаранчевої Революції. Саме завдяки чварам в помарачевому таборі, політичні представники якого мали історичний шанс зробити країну членом і ЄС і НАТО. Саме тоді після Революції весь світ підтримував нашу державу, а влада мала чи не найвищий рівень довіри громадян. Натомість – прихід до влади януковича.

На манежі знову ті ж самі спонсори, режисери видовища – олігархи як Фірташ, Коломойський, Ахметов, Пінчук і зараз впливають на владу та опозицію, вміло використовують свої ресурси, особливо канали для просування свого впливу. Адже після Революції Гідності – «жити по-новому» ніхто не планував.

Усілякі російській найманці, п»ята колона, корупціонери тихо чекають, коли повернуться у «демократичний» спосіб до влади на фоні розчарувань суспільства та бідності. путін зробить все, щоб виграти вибори у 2019 році. І медведчуки, бойки, ахметови і тому подібні через мирну згоду влади (на фоні бездарності ГПУ, СБУ) просуватимуть свої партійні проекти, на проросійських каналах на нашій землі «вчитимуть» як жити...

ВР могла б розглянути пакет антикорупційних законів в останній пленарний тиждень, завершивши рік на оптимістичній ноті.

Ідеальний план до кінця року:

1. Антикорупційний суд – після оперативного подання Президентом ухвалити в першому читанні.

2. Ухвалити законопроект з надання НАБУ самостійності за рішенням суду в прослуховуванні, щоб були одинакові умови і чесна конкуренція серед антикорупц організацій. Законопроект давно подано, є рішення профільного комітету за основу і в цілому.

Саме тому потрібні замість заяв про латиноамериканський карнавал – серйозна розмова всіх керівників Антикорупц організацій на окремій зустрічі за участі Президента, прем’єра, спікера. Не для піару.

3. НАЗК – ухвалення законопроекту з перезавантаження менеджменту, запуск автоматичних перевірок е-декларацій.

Суспільство, втомлене від імітації боротьби, чекає реальних дій (не слів чи обіцянок) для захисту створених антикорупц інституцій та нових кроків, які підтвердять незворотність курсу, а не відкат, реванш та втрату довіри громадян та західних партнерів.

Редакція не несе відповідальності за думку, яку автори висловлюють у блогах на сторінках ZIK.UA.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-02-22 06:26 :51