неділя, 17 грудня, 2017, 19:05 Політика
Мосійчук: Саакашвілі і Порошенко однакові, їх обох треба гнати

Петро Порошенко і Міхеїл Саакашвілі підтримують однакову ліберальну ідеологію. Вони обоє виступають за продаж української землі та стратегічних підприємств.

На цьому в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) наголосив народний депутат України Ігор Мосійчук.

«Людей спрямовували у Жовтневий палац, тому що Саакашвілі потрібні внутрішні потрясіння. Натомість нам потрібна сильна і велика Україна. Більшості українців, які не підтримали дані заворушення, така Україна теж потрібна», – наголосив Ігор Мосійчук.

Окрім цього, він пояснив ситуація довкола Міхеїла Саакашвілі та штурму Жовтневого палацу тим, що третій президент Грузії намагається «мавпувати» Революцію гідності.

«Проте у нього нічого не вийде. Він вчора називав працівників поліції «мєнтами», «мусорами», чим завгодно. Але вони наші «мєнти» і «мусора», а не чиїсь чужі. Тому не йому вирішувати, що з ними робити. Це виключно внутрішня українська справа», – каже нардеп.

Окрім цього, він висловив переконання, що сьогоднішні події продемонстрували лише те, що Міхеїл Саакашвілі – «демон революції».

«Він, як і всі ми чудово знає революційну формулу – провокація, репресія, революція. І він цим користується. У мене питання до Президента Порошенка, який особисто незаконно надав йому громадянство України. У мене просте питання: коли ця особа буде видворена за межі нашої держави?», – запитує «радикал».

Він переконаний, що відповідальність за це все лежить саме на Президенту України.

«Петро Порошенко – товариш Міхеїла Саакашвілі. Саме він йому з «барського плеча» дав громадянство. До того ж, він підтримує таку ж ліберальну ідеологію, як і Саакашвілі. Вони обидва виступають за продаж української землі. Обидва виступають за продаж українських стратегічних підприємств. Вони однакові, і їх потрібно гнати обох!», – заявив Мосійчук.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 22:07 :28