неділя, 17 грудня, 2017, 6:10 Світ
Міністерство оборони США фінансувало дослідження НЛО

З щорічного бюджету Мінстерства оборони США в 600 мільярдів доларів – 22 мільйони мали йти на фінансування «ідентифікації аерокосмічних загроз».

Роками програма досліджувала звіти про непізнані літаючі об’єкти, – передає Громадське радіо з посиланням на New York Times.

Міністерство оборони раніше ніколи не визнавало існування такої програми, яка з даними видання почалась у 2007 та згорнулась у 2012 році. Представники Пентагону стверджують, що програма й далі існує, проте її працівники досліджують й інші напрямки не пов’язані з темою НЛО. 

Читайте також

Частина інформації щодо програми залишається засекреченою. Програма знайшла фінансуввання після запитів Гарі Рейда – депутата Демократичної партії від штату Невада, який очолював більшість у Сенаті у той період та давно цікавився темою космосу. Більшість фінансування отримала компанія дослідження космосу, яку заснував мільярдер і давній друг Рейда – Робер Бігело, який зараз працює в NASA над проектом космічного літака, який зможе розширюватись. 

Читайте також: З’явилося відео, як дивний об’єкт кружляє біля Сонця

В одній з травневих програм CBS »60 хвилин», Містер Бігело сказав, що «абсолютно впевнений», що прибульці існують і що НЛО відвідувало Землю. Працюючи разом з компанією Бігело в Лас Вегасі, учасники програми робли звіти про випадки, коли люди помічали літаючі об’єкти, які рухались на дуже великій висоті без слідів від механізму, що мав їх рухати.

Програма також досліджувала відео, на яких відно «зустріч» НЛО з американською військовою авіацією, включаючи «зустріч» з овальним об’єктом, що мав розмір пасажирського літака. Об’єкт помітили два військові F/A-18F неподалік узбережжя біля Сан Дієго у 2004 році. 

Читайте також: Американець зняв відео гуманоїда на узбіччі дороги

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 17:26 :04