неділя, 17 грудня, 2017, 19:20 Політика
Фесенко: Мітингарі сприйняли заяву Саакашвілі, як заклик до зайняття Жовтневого палацу

Помилка була в тому, що Саакашвілі сказав із трибуни, мовляв «штаб буде у Жовтневому». Ті, хто брав участь в акції протесту, сприйняли це як заклик зайняти Жовтневий палац і там організовувати штаб.

Про це у спецвипуску програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня 13:00 – 15:00 та 17:00 – 19:00) на телеканалі ZIK заявив політолог Володимир Фесенко, коментуючи похід акції протесту у Києві до Жовтневого палацу і сутичку біля входу до нього.

Політолог вважає, що сьогоднішня ситуація поблизу Жовтневого палацу буде уроком для Міхеїла Саакашвілі та інших організаторів недільних протестних акцій. «Потрібна увага до кожного слова, до кожного заклику, інакше можуть бути дуже негативні наслідки», – радить пан Фесенко.

Провокатори, як вважає експерт з політичних питань, безумовно можуть бути. «Але у нас був спільний ефір з Юрієм і я перепитував: «чи ви впевнені, що контролюєте своїх людей?». Коли відбуваються масові акції – завжди є ризик викиду агресивної енергії. А ми живемо у суспільстві, де градус агресії підвищений. Тому потрібна підвищена відповідальність при проведенні цих акцій.

Читайте також, Саакашвілі: Замість адміністрації Жовтневого палацу нас чекала Нацгвардія

Не випадково і посли Заходу, і група Першого грудня закликають опозицію та владу уникати силових дій. Сьогоднішні події мають стати серйозним уроком – як не треба робити далі», – підсумував Володимир Фесенко. 

Читайте також: Я прийшла не за Саакашвілі, а за імпічмент Президента, – мітингувальниця

2xxXlpdXh2U

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:38 :21