субота, 16 грудня, 2017, 1:15 Політика
Жоден ворог не завдав Росії стільки шкоди, як Путін окупацією Криму, – Джемілєв

Крим здали Росії за президентства Володимира Путіна. Ймовірно, після виборів 2018-го він далі залишиться президентом Російської Федерації. То через скільки ж років Крим повернеться в склад України?

Таке питання в ефірі інформаційно-політичного проекту «Народ проти» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) голові Меджлісу криськотатрського народу Мустафі Джемілєву задала глядачка програми пані Вероніка з Одеської області.

«На це питання важко відповідати, оскільки все залежить від того, наскільки довго протримається режим Путіна. Крим став для нього лебединою піснею, тому він від нього не відступить», – переконаний Мустафа Джемілєв.

Хоча, він зауважив, що жоден ворог Росії не міг би заподіяти її економіці та престижу більше шкоди, ніж Путін своєю окупацією Криму та війною на Донбасі.

«Це вже стало зрозумілим для усіх в Росії, але відступати вони не збираються. У одній чеченській пісні є такі слова: «Помиляються всі, але лише справжній чоловік може визнати, що був неправим». Але в Кремлі таких чоловіків немає, вони до останнього триматимуться за крадене», – заявив голова Меджлісу кримських татар.

Тому, на його думку, дуже важко сказати, наскільки довго це триватиме, як приклад Джемілєв навів радянську владу.

«Радянська влада трималась так, ніби її правління триватиме цілими століттями. Проте в один прекрасний день сказали, що її більше немає, а Радянський союз розпадається. Так само трапиться і з Росією – можливо це буде сьогодні, можливо через тиждень, а можливо колись пізніше», – наголосив народний депутат України.

Читайте також: Захоплення Криму було помилкою резидента, – однокурсник Путіна

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:30 :28