субота, 16 грудня, 2017, 2:40 Політика
Володимир Притула: Жодних шансів протидіяти анексії Криму у 2014-му не було

З приходом до влади режиму Януковича, помилки попередніх президентів щодо Кримського півострова змінились на злочини проти нього. Станом на 2014 рік більшість керівників силових відомств у Криму були проросійської орієнтації, тому протидіяти анексії півострова було неможливо.

Таку думку в ефірі інформаційно-політичного проекту «Народ проти» (щоп’ятниці о 21:30 на телеканалі ZIK) висловив шеф-редактор проекту «Крим.Реалії» Володимир Притула.

«Я в журналістиці з 1987 року і вся сучасна історія Криму пройшла перед моїми очима. Я просто пригадую Крим початку 90-их та Крим 2013-го. Вони відрізняються, як небо і земля. Попри всі помилки української влади, недопрацювання і президента Кравчука, і президента Кучми, і президента Ющенка, тим не менш тривав природній процес інтеграції Криму в Україну», – зазначив Володимир Притула.

За його словами, цей процес було грубо перервано у 2014-му, проте, як він сам спостерігав, робота в цьому напрямку тривала з 2008-го.

«Це стало реальним у 2010-му з приходом Януковича. Ми бачимо помилки попередньої влади і так само бачимо злочини влади часів Януковича. Чи могли ми у 2014-му захистити Крим від російського вторгнення? Українська армія була повністю деморалізована, СБУ повністю було під контролем ФСБ. Це справді так, адже два міністри оборони – колишні громадяни Росії, керівник СБУ – громадянин Росії», – заявив журналіст.

Більше того, він зауважив, що майже всі начальники силових структур в Криму – це люди, які були далекими від інтересів української держави.

«Така кадрова політика проводилась цілеспрямовано. Тому ніяких шансів протидіяти цьому не мала жодна силова структура, яка у 2014-му базувалась в Криму», – переконаний шеф-редактор проекту «Крим.Реалії».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:21 :25