Новини » Регіони 16 грудня, 2017, 10:45
Укргідрометцентр попереджає про сильний дощ і мокрий сніг

Внаслідок опадів, 16 грудня, очікується ріст рівнів води у річках Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.

Про це повідомляє Укргідрометцентр.

Вночі 16 грудня на Закарпатті, в гірських районах Львівщини та Івано-Франківщини сильний дощ і мокрий сніг, на високогір’ї дуже сильний сніг.

16-17 грудня у високогір’ї Івано-Франківської та Закарпатської областей зберігається значна лавинна небезпека 3 рівня. Найбільш напруженою паводкова ситуація очікується у нижніх течіях річок Закарпаття: Уж, Стара, Латориця та Боржава.

«У гiрських районах можливе формування значного місцевого і схилового стоку та утворення селевих потоків», – зазначають в Укргідрометцентрі. 

Читайте також: В Україну йде циклон, погода ускладниться, – синоптик

На рiчках басейнiв Сяну і Днiстра очікується підвищення рівня води на 0,5-1,5 м, на понижених дiлянках мiсцями можливий вихiд води на заплаву; на рiчках басейнiв Прута та Сiрету – на 0,3-1,0 м, на рiчках Закарпаття на 1-2 м з виходом води на заплаву на нижніх ділянках річок Уж, Ріка, Теребля, Тересва і подальшим затопленням заплави річок Латориця, Стара, Боржава.

На дiлянцi Тиси Великий Бичків – Вилок рівень води підвищиться на 2-3 м з виходом води на заплаву. На нижній ділянці р.Боржава, якщо підвищення рівня води триватиме буде підтоплено автодорог Шаланки-В.Ком’яти, сільгоспугіддя та присадибні дiлянки сіл Іршавського і Виноградівського районів. На р.Стара можливий перелив автодороги Київ-Чоп. 

Читайте також, Синоптики: Не має передумов для рекордно холодної зими в Україні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-18 20:32 :03