субота, 16 грудня, 2017, 22:00 Суспільство
У Севастополі комуністи приймали дітей в піонери і хором співали «Поверніть Сталіна»
Фото: ru.krymr.com
Фото: ru.krymr.com

У Севастополі з нагоди 138-го дня народження радянського диктатора Йосипа Сталіна провели урочисті збори, на яких учасники обговорили його діяльність, і виконали пісню «Поверніть Сталіна».

Як повідомляє «Крим.Реалії», перед початком заходу учасникам показали документальний фільм про «досягнення сталінської епохи», звучали пісні 30-х – 50-х років.

Збори відкрив севастопольський комуніст і співак Сергій Курочкін, який зображав Сталіна. Він заявив присутнім, що після його смерті «на могилу насипають сміття, але потім все розгребуть, і почнуть нести квіти».

Фото: ru.krymr.com
Фото: ru.krymr.com

Керівник севастопольських комуністів Василь Пархоменко привітав присутніх і розповів про «досягнення» Сталіна і Радянського Союзу. За його словами, Сталін «прийняв країну в руїнах, втратив кохану дружину, сина, пережив зраду друзів, зміг проявити залізну волю і побудувати соціалізм».

Читайте також: Колишня курортна столиця Криму насмішила мережу злидотою

Пархоменко згадав недавню прес-конференцію російського президента Путіна і сказав, що «за Сталіна корупції не було, і чиновники навіть подумати не могли творити такі неподобства, як зараз». Керівник севастопольських комуністів зазначив, що останнім часом до нього все частіше звертаються з побажаннями «повернути Сталіна і його тверду руку».

Читайте також: Мережу повеселили фото новорічного конкурсу в окупованому Криму

Фото: ru.krymr.com
Фото: ru.krymr.com

Комуністи вручили комсомольцям і піонерам спеціально зроблені до зібрання прапори, прийняли кількох школярів в піонери. Діти сказали піонерську клятву радянських часів.

Після урочистої частини самодіяльні танцюристи і співаки дали концерт.

Правозахисники відзначають, що в Криму мілітаризація освіти поставлена ​​на потік, щоб підготувати дітей до війни.

Читайте також: Убогість і запустіння: в мережі показали, як виглядає сьогодні курортна столиця Криму

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:44 :40