субота, 16 грудня, 2017, 17:25 Світ
У Росії висловлюють жаль через роз’єднаність у «демократичному стані» країни перед виборами

Російська опозиційна «Партія народної свободи» (ПАРНАС) вирішила не висувати свого кандидата на президентських виборах в 2018 році.

Замість цього ПАРНАС підтримає всіх опозиційних кандидатів, говориться в заяві партії, повідомляє «Німецька хвиля».

Про це йдеться в заяві Федеральної політради ПАРНАСу, прийнятому в суботу, 16 грудня, і опублікованому на офіційному сайті партії.

У своїй заяві лідери ПАРНАС відзначають, що роз’єднаність демократичних сил дозволяє владі провести «формальні виборчі процедури спокійно і комфортно». Крім того, в партії висловлюють жаль, що «демократичний стан» не захотів об’єднати зусилля на майбутніх виборах.

«У ситуації, що склалася партія не бачить для себе політичного сенсу висувати свого кандидата», – наголошується в заяві.

Водночас висування Володимира Путіна в якості кандидата у президенти, в партії ПАРНАС вважають антиконституційним.

«Путін отримає владу ще на 6 років, що в сукупності дасть 24 роки – величезний за тривалістю історичний період. Стільки з російських правителів ХХ століття панував тільки Микола II, більше – тільки Сталін», – йдеться в заяві.

ПАРНАС зажадав реєстрації і вільного допуску на вибори Навального, Собчак і Явлінського. У партії закликали своїх прихильників допомогти їм у зборі підписів. Свою політичну позицію ПАРНАС визначить безпосередньо перед голосуванням на виборах президента.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:10 :58