субота, 16 грудня, 2017, 13:34 Світ
Трамп закликав ліквідувати Green Card
Дональд Трамп
Дональд Трамп

Президент США Дональд Трамп закликав Конгрес покінчити із Диверсифікаціною візовою лотереєю відомою, як «зелена картка» та припинити ланцюгову міграцію до Америки.

Про це він заявив у п’ятницю, під час зустрічі з випускниками Академії Федерального бюро розслідування, – повідомив «Голос Америки».

Заява Трампа пов’язана з нещодавніми терактами у Нью-Йорку, виконавці яких потрапили до США, в одному випадку за Диверсифікаційною візовою лотерею, а в іншому – як близькі родичі людини, яка попередньо іммігрувала до Америки та отримала статус громадянина, або резидента.

«Як ми пересвідчились в останній час, перед США постають надзвичайно серйозні виклики. Терористи завдали ударів на вулицях та у підземці Нью-Йорка двічі за останні місяці. В обох випадках вони прибули до країни, скориставшись нашою неефективною імміграційною системою, яку ми зараз стрімко виправляємо. Один прибув через ланцюгову міграцію (як член родини американського громадянина – прим. ГА)», а інший за допомогою Диверсифікаційної візової лотереї», – заявив президент США.

Акаєд Улла, виконавець нещодавнього вибуху на Мангеттені у Нью-Йорку – володар «зеленої картки» і прибув з Бангладеш до США у 2011-му році – з батьками та 3, чи 4-ма братами та сестрами – після того, як його тітка та дядько виступили спонсорами для родини.

Сайфулло Саіпов, підозрюваний у вбивстві вісьмох осіб на вулицях Нью-Йорка у жовтні, прибув до США у 2010-му році з Узбекистану, отримавши дозвіл на постійне проживання у США за результатами Диверсифікаційної візової лотереї.

«Уявіть собі є лотерея, щоб опинитись у США. Людей обирають за результатами лотереї. Думаєте, з інших країн до нас потрапляють найкращі? Ні! Ну що це за система? Люди прибувають, вигравши у лотерею», – обурився президент США у ході виступу перед випускниками правоохоронної академії.

«Ми отримуємо найгірших, хто є у цих країнах – вони опиняються у лототроні, а вже звідти – витягується найгірший з усіх. І от ця людина і чує: «Вітаємо! Ти відправляєшся до Сполучених Штатів», – змалював процес отримання дозволу на проживання за результатами Диверсифікаційної візової лотереї Трамп. Слова президента присутні зустріли сміхом.

Нагадаємо, щороку десятки тисяч українців подають на «зелену картку». За даними Держдепу США, у 2014-му році її отримали 6 тис. українців, а у 2015-му – 4 679.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:53 :32