субота, 16 грудня, 2017, 14:38 Спорт
Сестри Віта і Валя Семеренко фінішували у ТОП-10 персьюту третього етапу КС-17/18 з біатлону

У французькому місті Аннесі – Ле-Гран-Борнан сьогодні, 16 грудня, завершилася жіноча гонка переслідування на 10 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах в рамках третього етапу Кубка світу з біатлону сезону-17/18.

Біатлон: Дальмаєр виграла гонку переслідування Кубка світу, Віта Семеренко - восьма

Віта Семеренко / biathlon.com.ua

Першою дистанцію подолала Лаура Дальмаєр з Німеччини, яка показала час 30 хвилин 09,9 сеунди (1 промах на вогневих рубежах), повідомляє Укрінформ.

Другою на фініші була представниця Словаччини Анастасія Кузьміна (14 секунд відставання, 4 промахи), третьою – італійка Ліза Віттоцці (31,8, 1).

З українок кращий час, восьмий, показала Віта Семеренко (1 хвилина 24,0 секунди відставання, 3 промахи). Валя Семеренко програла сестрі лише 0,9 секунди, фінішувавши дев’ятою (1 промах), Анастасія Меркушина – 28-ю (2.32,2, 2), а Олена Підгрушна – 30-ю (2.40,8, 1).

Нагадаємо, сьогодні, 16игрудня, на етапі Кубка світу-17/18 у Франції також пройде чоловіча гонка переслідування на 12.5 км зі стрільбою на чотирьох вогневих рубежах. За Україну виступить лише Руслан Ткаленко. Початок гонки – о 15:45 за київським часом. Пряма трансляція на каналі UA:Перший.