субота, 16 грудня, 2017, 1:35 Політика
Саакашвілі про Крим: Ніколи не є помилкою захищати свою країну від ворога

Якби у 2008 році ми не чинили опір Путіну і здали Грузію, як Крим, то росіяни б взяли Тбілісі, і сьогодні була б зовсім інша ситуація.

Таку думку висловив третій Президент Грузії, лідер партії «Рух нових Сил» Міхеїл Саакашвілі у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Міхеїл Саакашвілі зауважив, що про можливу анексію Криму потрібно було перейматися задовго до подій 2014 року.

«За декілька років до цього я попереджав з трибуни ООН, що Росія буде забирати Крим. Про це у 2008 році ми також говорили з Лехом Качинським, а також велися переговори з Президентом України Ющенком», – зауважив Саакашвілі.

Відтак, констатує політик, були конкретні попередження, що готується анексія півострову, і всі про це знали. Звісно, додає він, ситуацію погіршило те, що Янукович тоді віддав Крим фактично на відкуп, але головною причиною стало відсутність розвитку Автономної Республіки.

«Якби в Криму була принаймні третя частина такого розвитку, який був у Батумі, то нічого подібного росіяни не змогли б зробити. Тому Україна мала тими силами, які в неї були, здійснювати супротив, і тоді принаймні не говорили б, що це кримчани мирно проголосували за від’єднання», –підкреслив Саакашвілі.

Також третій президент Грузії певен, що якби у 2008 році вони не чинили опір Путіну, то росіяни б взяли Тбілісі, і сьогодні була б зовсім інша ситуація.

«Це ніколи не є помилкою захищати свою країну та піднімати руку на ворога. Невже зараз, коли не вдалося захистити Крим, комусь легше від цього? Кого ми врятували тим, що не чинили супротиву? Та нікому! Натомість тільки погіршили ситуацію», – наголосив Міхеїл Саакашвілі.

Відтак зараз в Криму відбувається вже третя хвиля витіснення кримських татар із їхніх етнічних території. Оскільки перша хвиля була за часів Катерини, друга – підчас сталінських репресій, а третя – саме зараз.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:05 :10