субота, 16 грудня, 2017, 2:30 Політика
Потрібен єдиний орган, який акумулює інформацію про полонених, – Віктор Ягун

https://www.youtube.com/watch?v=3WOgDbroMv8 До цієї структури мають входити представники всіх відомств, які зацікавлені у вирішенні питання з полоненими. Таким чином ми поставимо на місце тих людей, які намагаються піаритися на цій проблемі, та припинимо шахрайські дії навколо обміну полоненими.

Про це розповів генерал-майор запасу СБУ, заступник голови СБУ у 2014-2015 роках Віктор Ягун у ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK).

Генерал-майор запасу зауважив, що Україна зіштовхнулася з проблемою полонених та заручників тільки у 2014 році. Натомість у світі вже давно вибудований механізм звільнення людей, а саме дорожня карта осіб, які потрапили в полон.

«Для того, щоб такий механізм був реалізований, потрібно створити орган центрального підпорядкування і забрати невластиві для спецслужб функції. Адже дуже багато людей постраждали саме від безвиході та нерозуміння, де здобути інформацію про безвісти зниклих рідних», –наголосив Віктор Ягун.

Відтак держава, враховуючи, що конфлікт на Донбасі можливо триватиме ще не один рік, повинна створити центральний орган, який би акумулював всю інформацію про полонених і припинив би шахрайські дії навколо обміну полоненими.

«До цієї структури мають входити представники всіх відомств, які зацікавлені у вирішенні питання з полоненими. Зокрема, спецслужби, правоохоронні органи, представники від омбудсмена та МЗС. Таким чином ми поставимо на місце тих людей, які намагаються піаритися на цій проблемі. Адже є когорта політиків, які намагаються на питаннях полонених побудувати свій імідж, і саме вони категорично проти створення такого органу», – підкреслив генерал-майор запасу СБУ генерал-майор запасу СБУ.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:18 :17