субота, 16 грудня, 2017, 18:33 Спорт
Норвежець Йоганнес Тінгнес Бьо виграв персьют третього етапу КС-17/18 з біатлону у Франції

Норвезький біатлоніст Йоганнес Тінгнес Бьо (на фото) здобув другу поспіль перемогу на етапі Кубка світу сезону-17/18 у французькому місті Аннесі – Ле-Гран-Борнан та четверту поспіль загалом у поточному розіграші Кришталевого глобусу.

Біатлон: норвежець Бьо переміг у гонці переслідування Кубка світу, Ткаленко - 56-й

Учора він був першим у спринті, а сьогодні, 16 грудня, виграв і гонку переслідування на 12,5 км з чотирма вогневими рубежами. Загалом же це вже четверте поспіль «золото» норвежця на етапах Кубка світу нинішнього сезону, повідомляє Укрінформ.

Сьогодні Йоганнес Тінгнес Бьо знову обіграв лідера загального заліку Кубка світу-17/18 та його чинного володаря француза Мартена Фуркада, показавши час 32 хвилини 52,7 секунди (0 промахів). У Фуркада 1 хвилина 1,4 секунди відставання (2 промахи). Третім прийшов росіянин Антон Шипулін (1.10,5, 1).

За відсутності лідерів основної чоловічої збірної України, які проводять тренувальний збір в Австрії, нашу країну представляв у гонці переслідування лише Руслан Ткаленко. Біатлоніст з Чернігова був на фініші 56-м, маючи 6.46,9 відставання та 5 промахів.

Третій етап Кубка світу з біатлону сезону-17/18 завершиться завтра, 17 грудня, гонками з масовим стартом. Жінки вирушать на дистанцію 12,5 км, а чоловіки – 15 км з чотирма вогневими рубежами.