субота, 16 грудня, 2017, 5:00 Політика
Нардеп Тетерук: НАБУ використовують в інтересах певних політичних сил

Ми неодноразово під час виступів народних депутатів, під час обговорення бачимо проблему, що певні політичні сили забарвлюють діяльність новостворених антикорупційних органів. І ми категорично засуджуємо таку позицію.

Про це заявив народний депутат України Андрій Тетерук в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» на телеканалі ZIK.

Народний обранець зазначив, що певні політичні сили використовують НАБУ у своїй політичній риториці для того, щоб дискредитувати чинну владу: «В політичній риториці існує забарвлення, що НАБУ використовуються в інтересах певних політичних сил для того, щоб дискредитувати діючу українську владу. На догоду тому, щоб її змістити, призвести до дострокових президентських та парламентських виборів. Рух нових сил використовує цю риторику».

Водночас, нардеп вважає, що парламент має право втрутитись в роботу НАБУ для того, щоб підвищити його ефективність.

Читайте також: Антикорупційні органи займаються лише піаром, – Попов

«Ми бачимо вади. Як парламент, ми маємо втрутитись. Тому що саме парламент України маж відповідати на всі виклики, які виникають перед нами. І ми бачимо, що НАБУ не є настільки результативним, як від нього очікувало як суспільство, так і депутати, які голосували за створення агентства. І це не лише наша одностайна позиція, бо кажуть: от бачите, вони бояться НАБУ бо їм там припікає. Насправді і посольства вже зробили відповідні заяви. Я маю на увазі посольства Великобританії і США, що менше новоствореним антикорупційним органам треба займатись політичною складовою. Треба зосередитись на професійній роботі в подоланні системної корупції», - пояснив Андрій Тетерук.

Читайте також: Боротьба з корупцією, або як живеться українським антикорупціонерам

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 15:35 :17