субота, 16 грудня, 2017, 21:55 Політика
Нардеп Іллєнко: У націоналістів доволі хороші перспективи на наступних виборах

Націоналісти, і зокрема «Свобода», отримали суттєву підтримку на місцевих виборах у 2015 році. Проте ніхто не акцентує на цьому увагу, адже комусь не вигідно демонструвати, що націоналісти дедалі частіше здобувають підтримку громадян.

Про це в ефірі проекту «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

«Давайте, розглянемо місцеві вибори 2015 року, які були через рік після виборів 2014-го, коли «Свободу» не впустили в парламент. Тоді, у 2014-му, всі бачили дані екзит-полу, які показували 6,5% голосів, натомість ЦВК на чолі з Охендовським «не домалювали» пару десятих відсотка. Тоді всі розуміли, що це договірняк з метою не пустити «Свободу» до Верховної Ради», – заявив Андрій Іллєнко.

Як доказ цього, він перерахував деякі результати місцевих виборів у 2015 році.

«Тоді «Свобода» отримала трьох мерів обласних центрів: Івано-франківськ, Хмельницький і Тернопіль. Фракція пройшла у величезній кількості областей, перемога в Києві – ми збільшили свою присутність у міській раді у два з половиною рази. Загалом у нас було більше двох тисяч депутатів по всій Україні, але на цьому ж не акцентується увага, бо не вигідно комусь показувати, що націоналісти здобувають підтримку», – переконаний нардеп.

Як результат, він вважає, що у націоналістів є доволі хороші перспективи на наступних виборах.

«Хтось говорить про нецікавість ідеології націоналізму, але я б попросив подивитись на акцію 14 жовтня. Об’єднані націоналісти в Києві зібрали доволі багато прихильників. Я відповідально заявляю, що це найбільша кількість людей зібраних без грошей за останні роки», – каже «свободівець».

За його словами, учасниками цієї акції були ідейні люди, загартовані революцією, війною та готові до дій.

«Була і величезна кількість молоді, тому я не погоджуюсь, що ідеологія націоналізму сьогодні не цікава. Мені здається, що сьогодні вона переживає свою еволюцію», – вважає Іллєнко.

До того ж, зараз у світі, та зокрема в Європі, дедалі частішим та поширенішим явищем стає тріумф правих сил, чого не скажеш про Україну.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 06:08 :20