субота, 16 грудня, 2017, 13:00 Події
Українське мовлення на територію Криму буде здійснюватися із двох веж

Українське теле- і радіомовлення на територію окупованого Криму в 2018 році буде здійснюватися з Чонгарської і Чаплинської веж.

Про це повідомив член Національної ради з питань телебачення і радіомовлення Сергій Костинський.

«Разом з головою Херсонської ОДА Андрій Гордєєвим і керівником Концерну РРТ Александром Богдановим символічно відкрили нову фазу розвитку українського телерадіомовлення на півдні Херсонської області і на територію Криму», – йдеться у його дописі у Facebook.

«У рамках проекту Стратегії, який розроблений Комісією з питань забезпечення стабільного функціонування системи національного телебачення і радіомовлення при Міністерстві інформаційної політики України, планується збільшити висоту державної вежі в Чаплинці Херсонської області з 92 до 133 метрів (протягом першої половини 2018 роки), створити додатковий цифровий мультиплекс для організації потужного мовлення в напрямку Армянська і Красноперекопська перших 5 українських телеканалів, організувати аналогове мовлення в напрямку Криму двох українських телеканалів і 7 українських радіостанцій», – повідомив Костинський.

За його словами, сигнал із Чаплинської вежі буде охоплювати Чаплинський, Каланчацький райони Херсонської області і Красноперекопський район АР Крим.

«Таким чином, українське мовлення на територію Криму в 2018 році буде здійснюватися вже із двох веж – Чонгарської і Чаплинської», – зазначив член Нацради.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 06:00 :07