субота, 16 грудня, 2017, 2:20 Політика
Ленур Іслямов назвав шість кроків України для повернення Криму

Як повернути Крим? Перше – якнайшвидше визнати кримсько-татарську національно-територіальну автономію у Верховній Раді України. Друге – створити кримські батальйони, вмотивовані на визволення окупованих територій. Третє – зробити так, щоб жоден російський телеканал не мовив на Херсонщині і всій материковій території України

Таку позицію висловив Ленур Іслямов, співорганізатор кримськотатарського батальйону, власник телекомпанії ATR в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Четвертий пункт, на думку пана Іслямова, – щоб уся кримська влада, а це прокуратура, постійний представник президента в АР Крим, поліція, СБУ, перебували безпосередньо біля межі з Кримом. «От поліція зараз в Одесі, прокуратура – в Києві, СБУ тільки в Херсоні. А всі мають бути на «нулі», – порадив гість програми.

Пан Іслямов висловив побажання до Президента, аби той у час війни ходив у військовій формі. «І щоб він їздив на межу з Кримом та провів там виїзний Кабмін разом зі своїм апаратом. Щоб там ухвалювали рішення, які будуть йому говорити люди, які приїхали з Криму.

І останнє, шосте, – відновити прямі лінії з Кримом і взагалі з окупованою територією. Аби президент міг пояснити народу, що зроблено за той чи інший місяць», – додав Ленур Іслямов.

Читайте також: Активіст пояснив, чому все більше полонених бойовиків не хочуть, аби їх обмінювали

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-01-20 12:36 :21