субота, 16 грудня, 2017, 22:15 Політика
Іллєнко: Я за співпрацю з Польщею, але без спроб зробити нас «молодшим братом»

Ми ж не вказуємо полякам, як вони мають у своєму домі, відповідно і вони не мають вказувати нам, як жити у нашому. На цьому потрібно ставити крапку і казати, що ми самі розберемось зі своїми справами.

Про це в ефірі проекту «FACE 2 FACE» з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Андрій Іллєнко.

«Зараз з приводу перейменування вулиць лунають або якісь психопатичні радянські агітації сімдесятирічної давнини, або фрази про те, що це полякам не подобається. І що? А мені не подобається Пілсудський. Я маю тепер прийти і кричати, що вулицю названу в його честь перейменували?», – запитує Андрій Іллєнко.

Тобто, за його словами, ми не вказуємо полякам, як вони мають жити в себе вдома, відповідно ми не маємо слухати щось про те, що ми якось неправильно діємо у своєму домі.

«На цьому варто поставити крапу і сказати, що ми розберемось самі зі своїми справами. Україна не повинна міняти одне ярмо на інше, вона не повинна бути чиєюсь колонією і «молодшим братом». ми повинні себе так поставити, що ми готові з ними співпрацювати, – я за співпрацю з Польщею – у нас є чудові можливості для співпраці, але без спроб зробити «нас молодшим» братом», – переконує нардеп.

Він зазначив, що такого «братерства» ми уже з Росією наїлись стільки, що вже нудить, тому нам потрібні просто нормальні сусідські стосунки.

«Мені багато чого може не подобатися там. Їм багато чого може не подобатися тут. Це нормально, адже ми різні народи з різними історіями. Є речі, які нас об’єднують, а є й ті щодо яких у нас різні точки зору», – зазначив народний обранець.

Окрім цього, він пригадав слова Петра Порошенка на зустрічі із президентом Польщі Анджеєм Дудою про те, що Йозеф Пілсудський є частиною історій обох наших держав.

«Я не знаю, що це було. але це неправильна логіка, що у нас обов’язково має бути хтось спільний для обох. Чому? Тим більше Пілсудський – це найбільш невдалий приклад, який тільки міг бути. Це безглуздя. Не може бути героєм для українців людина, яка знищила Західноукраїнську Народну Республіку», – переконаний «свободівець».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:13 :08