субота, 16 грудня, 2017, 1:05 Політика
Голомша про анексію Криму: Наші три МіГи могли за 15 хвилин потопити весь російський флот

Три українських МіГи могли потопити упродовж 15 хвилин весь російський флот у Криму.

Про це в ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK заявив заступник генерального прокурора України (лютий-жовтень 2014 р.) Микола Голомша.

Гість програми нагадав, як 2014 року наголошував на тому, що потрібно піднімати війська з Криму на захід і навпаки – із заходу до Криму, оскільки військові не будуть між собою воювати.

«Я це говорив міністру оборони. Він каже, а що нам НАТО скаже. А я пояснюю, що відповідно до 1 статті Закону України про оборону, ви зобов’язані це робити. А он там у Чонгарі засідають «беркутята». Я говорю: скажу вам по секрету – піднімаєте три вертольоти і знищите їх, вони ж захоплюють нашу територію. Крім іншого, я говорив про те, що треба підняти два-три МіГи і сказати про те, щоб дати 15 чи 30 хвилин, щоб покинули нашу окуповану територію військовики… Наші три МіГи могли потопити упродовж 15 хвилин весь російський флот», – наголосив Микола Голомша.

Гість програми також розповів, що він ініціював створення ставки Верховного Головнокомандувача, а також зібрати та скоординувати силові відомства.

Колишній заступник командира Керченського батальйону морської піхоти Олексій Нікіфоров телефоном розповів, що у перші дні окупації Криму наказу застосовувати зброю не було. З його слів, одного разу надійшла телеграма з інструкцією, в якій були просто прописані права військовослужбовців, які визначені статутом.

Чиайте також: Захоплення Криму було помилкою резидента, – однокурсник Путіна 

Олексій Нікіфоров пригадав, що під військову частину, де він служив, російські військові прийшли 1 березня 2014-го, а вже 2 березня через засоби військового зв’язку надходили повідомлення та наказ, які суперечили здоровому глузду, зокрема, був наказ підготувати зброю до вивозу з частини.

Читайте також: На початку агресії в Криму не був виконаний головний військовий протокол

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:48 :02