субота, 16 грудня, 2017, 21:05 Світ
Голлівуд створив комісію з розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях
Аніта Хілл Фото: Голос Америки
Аніта Хілл Фото: Голос Америки

Аніта Хілл, що отримала широку популярність в 1990-х, під час процесу затвердження на посаду нового судді Верховного суду США, очолить комісію з розслідування звинувачень в сексуальних домаганнях в індустрії розваг.

Про це повідомляє «Голос Америки».

Комісія була створена після того, як в результаті скандалу з участю продюсера і бізнесмена Харві Вайнштейна, на Голлівуд обрушився шквал звинувачень в сексуальних домаганнях.

У п’ятницю топ-менеджери індустрії розваг прийняли рішення про фінансування роботи комісії. У зустрічі, що пройшла в Лос-Анджелесі, взяли участь президент компанії Lucasfilm Кетлін Кеннеді, творець Nike Foundation Марія Ейте, юрист Ніна Шау і інвестор Фріда Капор Клейн. Також в переговорах взяли участь глави всіх найбільших студій Голлівуду.

«Комісія не займатиметься пошуком якогось рішення (проблеми), – заявила Катлин Кеннеді. – Ми займаємося розробкою повномасштабної стратегії для того, щоб відповісти на складні і взаємопов’язані питання, пов’язані з проблемою рівності і зловживання владою».

Аніта Хілл, яка очолила комісію, була в числі громадських діячів, які вперше заявили про проблему сексуальних домагань під час слухань за твердженням судді Кларенса Томаса на посаду члена Верховного суду США в 1991 році.

«Прийшов час покінчити зі змовою мовчання, – сказала вона. – Я займалася цією проблемою 26 років, і сьогодні настав час змінити ситуацію».

Аніта Хілл викладає право в університеті Брандейс і очолює Комітет з прав людини в Міжнародній асоціації адвокатів. За її словами, комісія займеться проблемами «зловживання владою, безпеки» постраждалих, одночасно розробляючи рекомендації для можливих жертв сексуальних домагань.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 11:05 :13