субота, 16 грудня, 2017, 22:55 Політика
Андрій Іллєнко пояснив, чому Свобода підтримала протести Саакашвілі

Вимоги, які висувалися на акції 17 жовтня ми підтримали, хоча неодноразово казали, що це далеко невичерпний перелік того, що на нашу думку треба зробити. Але ми брали участь в усіх мітингах та заходах, бо із цим ми також погоджувалися.

Про це в ефірі програми FACE2FACE з Тетяною Даниленко (щоп’ятниці та щосуботи о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України (позафракційний) Андрій Іллєнко.

«Акція протесту, яка відбулася 17 жовтня біля Верховної Ради, а там було дуже багато різних політичних сил, зокрема, «Свобода» була співорганізатором цієї акції. Висувалося три вимоги, які ми підтримували. Хоча ми неодноразово казали, що це далеко невичерпний перелік того, що на нашу думку треба зробити, але ми брали участь в усіх мітингах та заходах, бо із цим ми також погоджувалися», – розповів народний депутат.

Водночас Андрій Іллєнко наголосив, що однією із ключових вимог «Свободи» є закон про імпічмент.

«Власне минулого тижня ми зареєстрували в парламенті свій варіант закону про імпічмент. Це одна із наших ключових вимог. І якщо ми говоримо про мітинги, які відбувалися у форматі щотижневих віче, то на усіх були присутні наші представники. Те, що там не було наших прапорів, так це ж акція без політичної символіки! Це очевидно, усі це бачать. Ми не були організаторами віче, але ми приходили. А те, що там був Левченко, то він там був не тому що сам так вирішив, це рішення було узгоджене з партією, як і всі інші виступи представників «Свободи. Публічні спікери виступають за узгодженням політичної партії», – зазначив народний обранець.

Підсумовуючи Андрій Іллєнко додав, що «свободівцям» сьогодні «хочеться ясності» від опозиційних політичних сил.

«Щоб ми сіли та поговорили з представниками опозиційного табору, як ми хочемо добитися тих цілей, які ми перед собою поставили і щоб вирішили, що є найважливішим для нас»,– розповів нардеп.

Читайте також: Богословська пояснила, через кого «Свобода» не пройшла до Верховної Ради

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:39 :02