субота, 16 грудня, 2017, 0:55 Політика
Ахтем Чийгоз розповів про накази знімати охорону із держустанов Криму

Деталі мого процесу невдовзі стануть доступними. Під час судового засідання посадові особи детально розповідали, як отримували наказ зняти охорону з держустанов Криму.

Про це заявив заступник голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтем Чийгоз у ефірі інформаційно-політичного ток-шоу «Народ проти!» на телеканалі ZIK.

Нещодавно звільнений політичний в’язень Росії розповів, що у нього на судовому процесі допитували одних із перших керівників управління МВС на період початку анексії Криму, а також деяких працівників СБУ.

«Ці люди дуже детально розповідали, як отримували 26 лютого 2014 року наказ зняти охорону з будівель Верховної Ради Криму і Ради міністрів, та хто їм давав ці накази. Деталі мого процесу невдовзі стануть доступними, тому, думаю, багатьом буде цікаво почитати його», – підкреслив Ахтем Чийгоз.

Заступник голови Меджлісу зауважив, що під час засідання називалися і посади, і прізвища тогочасних керівників СБУ та управління МВС.

«У 10 годин вечора їх зняли по команді, й залишили будівлі без охорони. Натомість залишилися тільки чергові, які безпосередньо були співробітниками охорони держустанов, і саме вони розповіли, як близько 5 години ранку будівлі вже були захоплені», – зазначив один із лідерів кримськотатарського народу.

Ахтем Чийгоз підсумовує, що потрібно об’єктивно говорити про період до 26 лютого 2014 року в Криму. Адже все, що відбулося після, це наслідки втрачених років. Оскільки команди давали ті люди, які призначалися приблизно за рік-два до тих подій.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 19:05 :58