п'ятниця, 15 грудня, 2017, 5:04 Світ
Журналіст розповів, як росіян принизили в НАТО

Члени російської делегації – дуже небажані гості в Центрі управління операцій НАТО. Входити в офіс дозволили тільки главіі місії.

Про це написав український журналіст Роман Бочкала на своїй сторінці у Facebook.

«Навесні 14-го Альянс вирішив припинити будь-які стосунки з РФ. Її представників попросили негайно вийти із залу. Мовою дипломатів – послали на три букви. Довелося звільнити і кабінети в Центрі управління операцій. Після себе росіяни залишили купу жучків. Тепер заходити в Центр має право тільки глава місії, і його водій, якщо закортить в туалет. А якщо російському аташе знадобиться зв’язок, дзвонити тільки з автомата в коридорі. Незручно. Ходити по будівлі – в супроводі. Як засуджений і конвоїр. Заходів, які дозволено відвідувати, зовсім небагато. І в будь-який момент по ходу можуть сказати – залишіть приміщення», – розповів Бочкала.

За словами журналіста, коли мова йде про Росію, від європейської толерантності в офісі НАТО не залишається і сліду.

«А як інакше? Якщо тіло п’яне і буянить, як з ним розмовляти? Тіло потрібно ізолювати і протверезити. Тіло ізолювали. Але тверезішати воно не хоче. При цьому Кремль всіляко намагається відносини з НАТО відновити. Хоча при цьому публічно – «нам це НАТО не треба». Дуже навіть треба. З іншого боку, в Брюсселі теж розуміють: нікуди від велико-немитої Росії не дітися. Ну принаймні в даний момент вона є і вона така. Просто ізолювати її глобально питання не вирішить. Отримаємо другу Північну Корею, тільки величезних розмірів. Але і своїх принципів НАТО не порушує. І за це респект. Перше, що чує російська делегація під час рідкісних спільних мітингів – ви окупували Крим і ми цього ніколи не визнаємо. Поверніть те, що вкрали. Повертаюся з Брюсселя з оптимізмом. На поводу у Путіна ніхто не йде. Ось і ЄС сьогодні продовжив санкції. В Україні продовжують вірити. Все в наших руках», – додав журналіст.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 06:03 :01