п'ятниця, 15 грудня, 2017, 12:26 Політика
Визнання «республік» означатиме легалізацію Росії в нашому політичному полі, – журналіст
Денис Казанський. Скріншот з відео
Денис Казанський. Скріншот з відео

Однією з вимог Москви для припинення війни на Донбасі є легалізація так званих «республік». Проте їх насправді не існує, це буде лише легалізація Росії в нашому політичному полі. Це означатиме, що ми віддаємо частину нашого суверенітету та дозволяємо іншій країні керувати нами.

Про це в ефірі інформаційно-політичного проекту «Прямим текстом» (щочетверга о 21:30 на телеканалі ZIK) розповів блогер Денис Казанський.

«Насправді ситуація на Донбасі вже настільки далеко зайшла, що я принаймні зараз не бачу шляхів її вирішення. У те, що в наступному році будуть знайдені якісь компроміси, я не вірю. Давайте говорити відверто. «ДНР» та «ЛНР» взагалі не є суб'єктами цього процесу. Там ані Захарченко, ані Пасічник, ані будь-хто з тих, хто зараз знаходиться в Луганську та Донецьку, нічого не вирішують», – заявив Денис Казанський.

Тобто вони не можуть ні про що домовитись ні з Президентом України, ні з будь-ким іншим, адже не вони ухвалюють рішення.

«Всі рішення приймаються в Кремлі. Свої вимоги Москва вже доволі чітко та давно висунула. Вони казали, що вимогами є особливий статус для областей та повна легалізація цих так званих «республік». Їх насправді не існує, це просто легалізація Росії у політичному полі», – зазначив журналіст.

Це означатиме, що ці люди отримають квоту в українському парламенті, відповідно і квоту в Кабінеті міністрів України.

«Тобто в акціонерному товаристві «Україна» вони отримають свою частину акцій. Фактично, їх отримає не Донецьк, Луганськ чи «народна міліція». Це все отримає Росія та містер Путін. Я думаю, що це не може бути прийнятно для жодного громадянина України, якому дорога його держава», – вважає блогер.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 06:00 :26