п'ятниця, 15 грудня, 2017, 6:22 Світ
Війна з КНДР може розпочатися після нового ядерного тесту, – сенатор США

Шанси застосування американцями військового сценарію проти КНДР оцінюються на рівні 30%, однак в разі, якщо Пхеньян проведе новий ядерний тест, ситуація може загрожувати виникненням повномасштабної війни.

Таку оцінку висловив сенатор-республіканець Ліндсі Грем у інтерв’ю американському виданню The Atlantic у четвер, – повідомляє Укрінформ.

«Я би оцінив (нинішню – ред.) вірогідність як три до десяти, що ми вдамося до військового сценарію, – зауважив сенатор. – Якщо північнокорейці проведуть ще одні – сьомі – ядерні випробування, я би сказав, що це (вірогідність – ред.) становитиме 70 відсотків».

Він зауважив, що прийшов до таких висновків після розмови з президентом Трампом, з яким він грав у гольф минулої неділі.

«Війна з Північною Кореєю – це повномасштабна війна проти режиму», – зауважив законодавець. При цьому, за його словами, не передбачається нанесення «хірургічно точних» ударів.

«Їхня ядерна програма є масштабною, вона є дуже рішучою, і в такому разі ви маєте готуватися до найгіршого, не до найкращого розвитку подій. Отже, якщо ви думаєте про військовий сценарій, потрібно не просто нейтралізувати їхні ядерні об’єкти – ви повинні бути готові до повного повалення режиму», – зауважив американський сенатор.

Водночас, за його словами, поки що в цій ситуації точки неповернення не досягнуто.

«Однак, якщо КНДР проведе нові випробування, ситуація стане непередбачуваною», – зазначив сенатор США.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-21 22:14 :52