п'ятниця, 15 грудня, 2017, 8:40 Світ
Уряд Канади оголосив пріоритети головування у Великій сімці наступного року
Фото: army.mil
Фото: army.mil

Канада визначила пріоритети свого річного президентства у Великій сімці, що розпочнеться 1 січня.

Про це оголосив прем’єр-міністр Канади Джастін Трюдо, повідомляє Укрінформ.

Усього було визначено п’ять пріоритетів, серед яких: інвестиції у підвищення добробуту для усіх; підготовка до робіт майбутнього; просування гендерної рівності та збільшення ролі жінок; співпраця щодо змін клімату, океанів та чистої енергії; розбудова більш мирного та безпечного світу.

«Обрані нами пріоритети на рік допоможуть зосередити дискусії на пошуку справжніх, конкретних рішень для досягнення гендерної рівності, посилення жінок, розвитку чистого енерговидобування й економічного зростання для усіх. Як партнери по G7, наша спільна відповідальність полягає у створенні для усіх громадян можливостей отримати вигоду від глобальної економіки, й залишенні для наших внуків та правнуків більш здорового, мирного та безпечного світу», – сказав Трюдо.

Він додав, що протягом наступних півроку у Канаді відбудеться низка міжнародних заходів, присвячених озвученим темам.

«Кожна із цих зустрічей передбачатиме проведення гендерного аналізу й зосереджуватиметься на гендерній рівності та збільшенні ролі жінок», – уточнили у офісі прем’єр-міністра Канади.

Як відомо, наступного року зустріч Великої сімки відбудеться 8-9 червня у містечку Шарлевуа в провінції Квебек. Президентство у Великій сімці ротується між членами на річний термін і розпочинається 1 січня.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:31 :37