п'ятниця, 15 грудня, 2017, 23:55 Політика
Тетерук про «плівки Курченка»: Це стовідсоткові докази

Я категорично незгодний з тим, що це, нібито, якість змонтовані, фейкові докази. Це стовідсоткові докази, належним чином оформлені та задокументовані. Їх можливо довести в суді і це лише частина тих доказів, які мають правоохоронні органи

Про це заявив народний депутат України Андрій Тетерук в ефірі програми «FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко» на телеканалі ZIK.

Нардеп висловив жаль, що правоохоронні органи, оприлюднивши записи розмов, нібито Северіона Донгадзе с представником Сергія Курченка, знищили канал надходження цінної інформації про плани російських спецслужб.

«Мені дуже шкода, що правоохоронні органи оприлюднили цей запис, тому що тим самим вони розкрили дуже важливий канал отримання інформації. Як ми пам’ятаємо, на відео, яке оприлюднили, що спеціально для зв’язку з Курченком йому (Донгадзе, – ред.) було передано спеціальний телефон, який містив унціальний канал зв’язку. Але наші правоохоронні органи, до їх честі, змогли зняти всю інформацію, що свідчить про професійність, про високу технологічну оснащеність наших правоохоронних органів і що вони недарма їдять свій хліб. Але тепер Російська федерація змінить цей канал. Вони будуть більш фахово підходити до забезпечення. І ми втратили можливість розуміти, які готуються замахи, які готуються провокації і яким чином вони збирається діяти. Насправді, мене це дуже розчарувало», – пояснив народний обранець.

Екс-правоохоронець Тетерук висловив впевненість в надійності доказів, оприлюднених Генеральним прокурором щодо співпраці оточення Саакашвілі та олігарха-втікача Курченка.

«На такому рівні грати пустими, беззмістовними доказами для української влади дуже небезпечно. І це грає на користь Саакашвілі. Я категорично незгодний з тим, що це, нібито, якість змонтовані, фейкові докази. Це стовідсоткові докази, належним чином оформлені та задокументовані. Їх можливо довести в суді і це лише частина тих доказів, які мають правоохоронні органи», – заявив він.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 09:25 :21