четвер, 14 грудня, 2017, 20:55 Політика
За 26 років у нас так і не відбулося зміни політичної системи, – свободівець Мірошниченко
Ігор Мірошниченко. Фото з відкритих джерел.
Ігор Мірошниченко. Фото з відкритих джерел.

За 26 років незалежності в Україні не змогли змінити політичної системи, у нас не було ротації влади. Псевдополітична еліта є вихідцем із партійної номенклатури і представляє інтереси олігархів. Незважаючи на зміну облич це одна і та ж псевдоеліта, яка презентує одні і ті ж інтереси – й вони не українські.

Про таке в програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щочетверга о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив екс-нардеп, депутат Київради у фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко.

Обранець акцентував, що у владі між собою сваряться, при тім живуть на одних і тих же схемах. «Їм треба на когось спихати відповідальність, тому вони одні одних звуть «папєрєдніками», – пригадав часи прем’єра Азарова пан Мірошниченко.

На переконання екс-нардепа, до сьогодні українці не мали української влади. «Свобода» не може об’єднуватись із тими, з ким ми є природними ворогами. Бо наша партія – єдина ідеологічна політсила, тому може об’єднуватись із побратимами-націоналістами», – пояснив депутат Київради із фракції «Свобода», відповідаючи на запитання про об’єднання в Україні опозиційних політсил.

Політик запевнив, що «Свобода» має політичну відповідальність, бо будучи два роки у парламенті як фракція, реалізували Програму захисту українців, відстоювали інтереси, представлені у ній, попри шквал критики. «Ми зареєстрували відповідні законопроекти по всіх напрямках, які могли б реалізувати за умови підтримки у ВР. Ми глибоко переконані, що наша програма може змінити нашу країну. Але не можемо воювати за владу виключно для того, щоб її мати. Бо якби такий принцип був у «Свободи» – нас би давно поглинуло олігархічне болото», – вважає політик, переконаний, що до цього часу його політсила у це багно не втрапляла.

«Коли 2012 року «Свобода» отримала понад 10% підтримки українців – це здавалось феноменом і сенсацією, але 2014 року нашу ідеологію підтримали значно більше людей – бо значна частина політичних проектів, які зайшли в цей парламент, вони цитували нашу Програму захисту українців.

Кон’юнктура під час Революції Гідності, де «Свобода» була рушійною силою, значно змінилася. Українці стали більшими націоналістами, ніж були до 2012 року. І якщо сумувати усі голоси тих політсил, які були зібрані на нашій ідеології – то їх значно більше, їх мінімум понад 20%. Тому «Свобода» насправді не програла – програли виборці, які не отримали «Свободу» в парламенті. Наша фракція завжди була дієвою в інтересах відстоювання українців, чого не можна сказати про цей парламент VIII скликання», – запевняє екс-нардеп.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:43 :26