четвер, 14 грудня, 2017, 4:40 Економіка
Укрзалізниця запустила нові електрички, – репортаж

Укрзалізниця проводить експеримент! На Київщині запустили дві сучасні електрички! Люди приємно вражені, адже останнім часом їздили у жахливих умовах.

Про це йдеться у репортажі Фактів.

Залізнична станція в Боярці – під Києвом. 8:20 ранку. Чергова електричка запізнюється – на годину. Та дочекатися – замало, треба ще протиснутися всередину. Вагони переповнені. Двері не відчиняються. У вікнах, які вціліли, шпарини. У туалет – просто страшно заходити. Такий вигляд у більшості українських електричок, середній вік яких – 30 років.

Багато і пільговиків. За їхній проїзд компенсувати гроші має місцева влада. Але залізниці повертають мізер. Хоча ці гроші якраз і використали б на модернізацію електричок. Цього року оновити змогли тільки 8 електропоїздів. На це витратили 40 млн гривень.

Тут електронне табло. Світло і тепло. Перші пасажири – в захваті. Але повірити, що такий комфорт – просто так – не можуть.

В Укрзалізниці сподіваються, що місцева влада погодиться на співпрацю і частину тарифу компенсовуватиме, як роблять це в Європі. Якщо це вдасться, нові потяги курсуватимуть і до Боярки, і до інших містечок.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-23 14:48 :48