четвер, 14 грудня, 2017, 15:32 Світ
У Конгресі США згадали про Будапештський меморандум
Конгрес США. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS
Конгрес США. Фото: ZIK/EPA/MICHAEL REYNOLDS

Сьогодні, 14 грудня, Комітет Палати представників США із закордонних справ розглядатиме законопроект про Співпрацю з Україною в сфері кібербезпеки.

Про це повідомляється на сайті Комітету, передає «Голос Америки».

Підтримка в сфері кібербезпеки відповідає намірам, засвідченим в Будапештському меморандумі, наголошується у законопроекті.

Законопроект, поданий до Конгресу в квітні цього року, має на меті підтримати безпекову співпрацю США та України, а також встановити обов’язкове звітування виконавчої влади США перед Конгресом стосовно співпраці в цій сфері.

Ще під час виборів 2014 року в Україні, хакери провели атаку на інфраструктуру голосування з метою зашкодити демократичним виборам; в 2015 – було проведено вороже втручання до діяльності постачальників електроенергії, що призвело до відключень енергопостачання. Після посилення кібернападів на критичну інфраструктуру країни в 2017 році, включаючи залізниці, біржі та найбільший аеропорт, президент Порошенко заявив: «кіберпростір став ще одним полем бою за незалежність держави», – нагадують автори законопроекту.

Генеральний cекретар НАТО так відреагував на хакерський напад з використанням вірусу «Петя»: «Кібернапади наголошують на важливості підтримки НАТО Україні для зміцнення кібербезпеки».

США допомагають Україні зміцнити кібербезпеку та виявляти вразливі місця для хакерських нападів.

У вересні 2017 року було проведено перший двосторонній діалог між США та Україною в Києві, присвячений питанням кібербезпеки. Сполучені Штати також оголосили про виділення додаткової допомоги Україні з кібербезпеки, що становитиме 5 мільйонів доларів, мовиться в законопроекті.


Реклама

Хотите провести незабываемый Новый год? А как насчет поездки в Грузию? Заказать авиабилеты в грузию проще простого. Заходите на сайт https://kiev.aero/flights/europe/gruziya и бронируйте билеты.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-22 18:52 :53