четвер, 14 грудня, 2017, 15:25 Політика
Система відштовхує грузинів, як чужорідні тіла, – політолог

Зараз намагаються вислати з України усіх грузинів, хоча раніше їх сюди запросили і дуже хвалили. Проте вони не стали частиною системи, тому вона відштовхує чужорідні тіла.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив політолог Валерій Димов.

«Система завжди бореться з чужорідним тілом. Вона бореться зі всім. НАБУ випадає з цього «договірняка», тому з ним і борються. Ми ж зараз не говоримо про те, що хтось зараз проти Наталії Корчак, тому що НАЗК нічого не робить. Вони перевірили 91 декларацію за півтора року каденції. Захід нам не дав 600 мільйонів євро, тому що вона не спромоглась ввести автоматичну перевірку декларацій», – заявив Влерій Димов.

Він переконаний, що для цього необхідно лише провести бухгалтерську роботу з перевіркою того, скільки за останні 10-15 років заробила сім'я декларанта, та того, як він живе сьогодні.

«Зараз усі борються з НАБУ. Хоча наші міжнародні партнери в один голос кажуть не чіпати Бюро, адже це єдина система, яка має справи проти високопосадовців. А коли НАБУ має справи, виникає тендер, хто візьме гроші за розвал справи. Знаєте, чому ніхто не посаджений? Тому що або слідчий, або прокурор так розвалять справу за «договірняком» з суддею, щоб вона була в суді похована», – переконує політолог.

Тому, за його словами, НАБУ, Саакашвілі або будь-яка людина, яка вважається системою чужорідним тілом, буде нею відштовхнута.

«Погляньте, як дискредитовані ті, кого недавно хвалили. Зараз треба усіх грузинів прибирати, а їх так хвалили, самі ж запрошували. Їх запросили, але вони не стали частиною системи. Тому такі чужорідні тіла інфікованим хворим організмом відштовхується, навіть, якщо вони здорові», – каже експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:45 :10