Новини » Політика 14 грудня, 2017, 22:15
«Свободівець» похвалив Путіна за висловлювання про «націоналістичні батальйони»

Наше глибоке переконання – саме націоналісти можуть врятувати нашу країну і зробити її сильною. А те, що наш ворог (Путін на прес-конференції, – ред.) називає ЗСУ націоналістичними батальйонами – це великий плюс, здобуток. Адже більшість наших солдатів, які захищають східні кордони – вважають себе націоналістами, бо воюють за Українську державу, а не за аморфні покращення.

Про таке в програмі Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щочетверга о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив екс-нардеп, депутат Київради у фракції «Свобода» Ігор Мірошниченко, коментуючи висловлювання президента РФ.

Політик пригадав, що на думку декого слово націоналіст є образливим. «І коли 2012-го ми з агіткампанією їздили на Харківщину, Луганщину, Донеччину, нам казали: «Не згадуйте про мову, Бандеру і націоналізм», – пригадав Мірошниченко.

Екс-нардеп акцентував, що йому не цікаві висловлювання Путіна. «Це все ми знаємо давно. «Свобода» завжди була сумним пророком в Україні – ми знали, що Росія – наш одвічний ворог. Тоді, коли ми наголошували, що з РФ ми маємо бути дуже обережні, боронити східні кордони і готуватися до війни. А нам весь час розповідали, мовляв це наші брати. На жаль, сталося так, як ми прогнозували. Багато речей, за які нас критикували, потім ставали очевидністю», – нагадав політик-націоналіст.

Позиція Путіна, пояснив Ігор Мірошниченко, вписується у концепцію великодержавного російського шовінізму, який століттями не сприймає існування Української держави як незалежної, а української нації – як самобутньої. «Ми маємо дистанціюватися від Росії і очевидно, що ще 2014 року мали вжити низку кроків, які ми пропонували. На жаль, ні тоді, ні зараз цього зробити не вдалося», – додав гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-06-20 16:42 :37