четвер, 14 грудня, 2017, 16:09 Політика
Сумнівно, що влада бореться з Саакашвілі, – експерт

Якби українська влада по-справжньому систематично боролась з Міхеїлом Саакашвілі, то їй на цю боротьбу потрібно було б лише дві години.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проекту «Перші про головне. Коменатрі» (щобудня о 13:00-15:00 та 17:00-19:00 на телеканалі ZIK) заявив громадський та політичний діяч Дмитро Співак.

«Хто взагалі сказав, що влада бореться з Саакашвілі? На це потрібно лише дві години – затримали, Бориспіль, літак, Грузія. Це просто емоційне рішення Президента, які приймаються зовсім незрозуміло. Все що відбувалося в Україні довкола Саакашвілі – це алгоритм тупості. Починаючи з того моменту, коли йому давали громадянство, закінчуючи тим, коли в нього його забрали», – заявив Дмитро Співак.

Також він окремо виділив те, як Міхеїл Саакашвілі перетинав державний кордон України.

«Я не знаю жодної європейської країни, де б Міхеїлу Саакашвілі, не зважаючи на усі його заслуги, дозволили б в такий спосіб перетнути державний кордон. Тому це таке питання «50 на 50», чи влада системно бореться з Саакашвілі, у що я не вірю. Я вже казав, що на боротьбу з ним потрібно лише дві години. Але в мене іноді виникає питання, що це якась політична гра», – зазначає громадський діяч.

Він переконаний, що саме влада своїми діями робить із Міхеїла Саакашвілі нового «месію».

«З нього роблять не просто лідера опозиції, всі ці дії роблять з нього «жертву режиму», «лідера революції». І до останнього дня саме ці терміни лунали з його вуст. І тільки вчора він почав говорити інакше, зовсім змінилась риторику: немає ніяких революцій, є лише мирний протест», – наголосив експерт.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 21:56 :49