Новини » Політика 182

Справа Саакашвілі: суддя не встигла підготувати повний текст рішення

Суддя Печерського районного суду Києва Лариса Цокол. Фото: Дмитро Реплянчук/Громадське

Оголошення повного тексту рішення судді Лариси Цокол у справі лідера «Руху нових сил» Міхеїла Саакашвілі, заплановане на 9 ранку 14 грудня, перенесли у зв’язку з тим, що суддя не встигла підготувати документ.

Про це повідомив адвокат Саакашвілі Руслан Чорнолуцький під Печерським райсудом Києва, передає Українська правда.

«Ми щойно почули від секретаря судді Цокол про те, що процедурно і технічно повний тест ще не готовий. Суддя вибачається, алеу зв’язку з завантаженням по інших справах та у зв’язку зі складністю цієї справи на 9 годину вона просто не встигла», – сказав захисник екс-президента Грузії.

Він прогнозує, що текст рішення зачитають наступного тижня.

«Тому оголошення буде в інший день. Коли саме, ми обов’язково отримаємо цю інформацію від судді. Я думаю, що це, скоріше за все буде, на наступному тижні», – сказав Чорнолуцький.

Він також назвав «зрозумілим і логічним» намір прокуратури оскаржувати рішення судді Цокол.

«Це зрозуміло і логічно. І це право сторони оскаржувати в апеляційній інстанції. Тому ми готуємось, ми впевнені в своїх доказах, обґрунтуваннях і силах, тому нормально цю інформацію від генпрокурора сприймаємо», – сказав адвокат.

Він додав, що з точки зору процедури, перенесення оголошення повного тексту рішення позначиться на апеляції ГПУ.

«З точки зору змістовної і процедурної, це вплине на подачу апеляції, бо апеляція має подаватися у встановлені строки і спиратися на доводи у рішенні судді», – підсумував Чорнолуцький.

Як відомо, 11 грудня у Печерському райсуді розглядали обрання запобіжного заходу затриманому лідерові «Руху нових сил» Міхеїлу Саакашвілі.

Прокуратура просила суд обрати запобіжний захід затриманому Саакашвілі у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Прокурор заявляв, що є ризик, що лідера «Руху нових сил» можуть ліквідувати спецслужби РФ з метою дестабілізації ситуації в Україні.

Але Печерський райсуд відпустив Саакашвілі на час розслідування.

Як відомо, Саакашвілі затримали ввечері 8 грудня і помістили до ізолятора тимчасового тримання Служби безпеки України на Аскольдовому провулку.

Йому інкримінують ч 2. статті 256 – «Сприяння учасникам злочинних організацій та укриття їх злочинної діяльності».

загрузка...
загрузка...
Loading...