Новини » Регіони 14 грудня, 2017, 13:32
Скасування потяга Київ-Ужгород може призвести до суспільної напруги, – закарпатські депутати
Поїзд. Фото: УНІАН
Поїзд. Фото: УНІАН

Депутати Закарпатської обласної ради стурбовані рішенням «Укрзалізниці» про введення графіка руху пасажирських потягів на 2017 – 2018 роки, яким передбачено скасування курсування зручного потягу сполученням Ужгород – Київ.

Відтак, на першому пленарному засіданні 9 сесії облради депутатський корпус прийняв рішення «Про звернення Закарпатської обласної ради щодо збереження діючих маршрутів курсування потягів, що забезпечують залізничне сполучення Закарпатської області з м. Київ». Та скерував його до Мінінфраструктури України, ПАТ «Українська залізниця».

 

На переконання депутатів обласної ради, введення Укрзалізницею нового графіка руху пасажирських потягів призведе до значних незручностей для потенційних пасажирів, які будуть позбавлені можливості своєчасно доїхати до міста Києва, адже при формуванні Укрзалізницею графіка руху не було враховано популярність серед населення та зручність прибуття пасажирів до м. Києва потягом №99 за діючим розкладом руху, що підтверджується заселеністю цього потягу.

 

Тому, з метою запобігання виникненню соціальної напруги серед населення через позбавлення можливості своєчасно доїхати до міста Києва, забезпечення високого рівня комфорту і мобільності, сприяння зростанню туристичної привабливості краю, депутати просять вжити дієвих заходів щодо недопущення скасування  Укрзалізницею курсування потягу №99 за діючим розкладом руху, – йдеться у повідомленні прес-служби Закарпатської обласної ради.

Вже зараз чимало закарпатців висловлюють своє обурення тим, що не можуть придбати квитки для того аби на свята та в передсвятковий період поїхати в столицю чи повернутися з неї додому. Вже понад місяць, як всі квитки зарезервовані чи викуплені. 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2019-07-21 17:51 :00