четвер, 14 грудня, 2017, 3:10 Політика
Санкції дійсно працюють – це девальвація рубля і проїдання резервного фонду, – журналіст

Зараз абсолютно очевидно, що санкції проти Російської федерації дійсно працюють, що би там в Кремлі не говорили. Про це свідчить девальвація рубля і вичерпання резервного фонду.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив журналіст Віктор Майстренко.

«Що би там не говорили, як би там в Кремлі не надували щоки, не розказували, що санкції тільки на користь, очевидно, що працює економічний тиск. Вже частково є результати від санкцій, вже немає такої гарячої фази на Донбасі. Зараз абсолютно очевидно, що санкції дійсно працюють, що би там не говорили це і девальвація рубля і проїдання резервного фонду», – зазначає Мацарський.

Зокрема, на його думку, найбільш очевидний момент, те як намагаються Росія вибудувати якісь нові економічні, політичні, дипломатичні зв’язки на заміну давно усталеним з Заходом і цивілізованим світом.

«От дивіться, вони тепер з Башаром і з Баширом дружать. Башир президент Судану, який недавно приїжджав до Путіна, єдиний в світі голова держави, який знаходиться у розшуку. Вони будують тепер з ним якісь стосунки. Зрозуміло, що ці санкції заставляють крутитися, щось видумувати», – зауважив журналіст.

Читайте також, Прогноз Сороса: До банкрутства Росії залишилося 24 дні

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:42 :29