четвер, 14 грудня, 2017, 18:53 Події
Розенблат зустріне Новий рік з електронним браслетом

Солом’янський райсуд Києва частково продовжив запобіжний захід народному депутату Бориславу Розенблату до 11 лютого.

Про це повідомляє «Українська правда».

«Продовжити строк дії обов’язків… а саме носити електронний засіб контролю, прибувати за вимогою до слідчого, прокурора або суду, повідомляти слідчого, прокурора, суд про зміну місця проживання та місця роботи», – ухвалив суддя Олександр Бобровник.

Ще один обов’язок – не залишати без дозволу слідчих та суду Київ та Житомир – був скасований раніше ухвалою, яка не має терміну дії.

Під час засідання адвокати наполягали на тому, що клопотання прокуратури про продовження запобіжного заходу суперечить цій ухвалі про дозвіл вільно пересуватися Україною.

Адвокати аргументували свою позицію тим, що ухвала, яка дозволяє Розенблату пересуватися Україною, на їхню думку, змінює запобіжний захід.

Водночас, на думку звинувачення, зазначеною ухвалою був змінений лише один із обов’язків, і вона не впливає на термін дії запобіжного заходу, який спливає 18 грудня.

Довідка IA ZIK.

Розенблата звинувачують у тому, що він отримав 200 тисяч доларів за вплив на рішення чиновників Держслужби геології і надр та місцевої влади про надання ТОВ «Укртехдобич» спецдозволів на користування надрами.

Читайте більше новин на тему: Борислав Розенблат.

 

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-16 13:36 :49