четвер, 14 грудня, 2017, 19:58 Політика
Нардеп Лещенко: Генпрокурор Луценко постійно дає бонуси Януковичу

Віктор Янукович використовує усі помилки генпрокурора Луценка для того, щоб показати політичний характер справи.

Про це в ефірі програми Vox populi (19.15 – 20.00 на телеканалі ZIK) заявив народний депутат України Сергій Лещенко.

Гість програми вважає, що судові процеси у справі екс-президента-утікача Віктора Януковича та третього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі будуть «повільно просуватися, і, швидше за все, вироку ми не побачимо скоро ані там, ані там».

«Що стосується Януковича, то він використовує усі помилки генпрокурора Луценка для того, щоб показати політичний характер справи, для того, щоб показати, що над ним вчинили розправу для заробляння політичних дивідендів. І Луценко тут постійно дає бонуси, дає пас Януковичу. То він називає його злочинцем без рішення суду, то він реалізовує цю спеціальну конфіскацію, яку «повісили» на бомжа і жодним чином не довели провину клану Януковича. То він намагається без суду і без слідства навішувати ярлики», – заявив Сергій Лещенко.

Народний депутат переконаний, що за таких обставин екс-президент-утікач Янукович набирає аргументів для Європейського суду з прав людини.

«Думаю, що Луценко вже піде з посади генпрокурора, а Янукович буде успішно себе захищати там», – заявив гість програми.

Сергій Лещенко додав, що справа Міхеїла Саакашвілі простіша за своєю історією, тому вона може швидше дійти до слухання по суті, оскільки там немає багатьох епізодів. Проте ця справа, наголосив гість програми, є лише політичною розправою та намаганням розправитися із конкурентом, використовуючи докази сумнівного походження.

«Я думаю, що влада робитиме все, щоб швидше розправитися із Саакашвілі. Чи вдасться це їй, залежить не тільки від влади, залежить від нашої пасивності, від того, наскільки ми готові приймати ці правила гри, коли, замість того, щоб боротися зі справжньою корупцією, зі справжньою злочинністю, Генеральна прокуратура, а через неї і Адміністрація Президента зводять політичні порахунки і розправляється з конкурентами, як це робили у часи Януковича, – заявив гість програми.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 16:45 :48