Новини » Львів

На Жовківщині святий Миколай приніс сироті ключі від квартири

У рамках реалізації «Районної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у Жовківському районі на 2016-2018 роки» вручені вчора, 13 грудня, ключі від квартири Ірині Калиняк, 1997 року народження.

Про це повідомив власкор IA ZIK з посиланням на дані Жовківської РДА.

Отож Іринка Калиняк відзначатиме новорічно-різдвяні свята у власному помешканні.

Напередодні свята св. Миколая ключі від придбаного житла вручила дівчині голова Жовківської районної державної адміністрації Надія Щур.

«Коли є складна ситуація – важливо, щоб всі були разом і допомагали один одному. Дякуючи єдності всіх людей доброї волі, ми сьогодні маємо дуже приємну мить – можемо вручити ключі від квартири, адже власне житло є хорошим стартом у доросле життя. Те, що сьогодні Ірина отримала своє житло, – це хороший приклад турботи влади про громадян», – наголосила очільниця Жовківщини Надія Щур.

З вітальним словом виступили міський голова Рави-Руської Микола Зінько, сільский голова Зіболок Мирон Гусак.

Вартість квартири становить – 334 тис. грн, з яких – 192 тис. грн скеровано з львівського обласного бюджету, 92 тис. грн – із бюджету Жовківського району, 25 тис. грн – із скарбниці Зіболківської сільської ради, а 25 тис. грн – кошти меценатів. Долучилося до придбання житла підприємство Захід-Агро МХП.

На Жовківщині – це вже третій житловий об’єкт, придбаний протягом 2017 року в рамках реалізації цієї програми, завдяки чому забезпечено житлом 5 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Loading...