четвер, 14 грудня, 2017, 23:35 Політика
Мірошниченко: Політична відповідальність має бути не лише у партій, а й виборців
Ігор Мірошніченко
Ігор Мірошніченко

Загалом, що стосується політичної відповідальності, то вона має бути не лише у політичних партій та політиків, а й у виборців. Адже саме вони є тим ключовим стрижнем, який будує нашу країну.

Про це в ефірі програми Zіткнення з Роксаною Руно (щовівторка та щочетверга о 20:00 на телеканалі ZIK) заявив екс-нардеп Ігор Мірошниченко.

«Загалом, що стосується політичної відповідальності, то вона має бути не лише у політичних партій та політиків, а й у виборців. І правильно сказав Олександр, що якщо виборці не цікавляться політикою, вони всеодно є тим ключовим стрижнем, який будує нашу країну. Тому і вони повинні нести відповідальність», – вважає гість програми.

Відтак, чинна влада, на переконання Мірошниченка – це спільна відповідальність виборців та політиків

«Адже її з космосу нам не прислали, не Путін нам її підсунув, її обрали люди. Тому й вони повинні робити усвідомлений вибір, розуміти свою відповідальність за ту владу і робити все, аби не повторити старих помилок»,– акцентував екс-нардеп.

Разом з тим Ігор Мірошниченко додав, що навіть виборча система, яку ми теоретично можемо змінити, нашої влади не змінить.

«Адже наша влада навчилася пристосовуватися до будь-яких умов. І от наприклад, ключові речі, які нам сьогодні треба зробити, щоб інші політики зайшли у парламент – прийняти закон про люстрацію, але це нереально. А от заборона політичної реклами може дуже суттєво змінити конфігурацію майбутнього парламенту. У мене є ще одна ідея, яка може видатися на перший погляд маячнею, але я її завжди пропоную – треба щоб держава один раз запропонувала виборцям зробити вибір: або отримати соціальну допомогу і втратити право обирати на декілька років, або залишити за собою право вибору. Повірте, якби виборець був свідомим, якого не можна підкупити, ми б отримали зменшення кількості виборців, але якісніший електорат, який би ніс політичну відповідальність», – зазначив депутат Київради із фракції «Свобода».

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-19 09:04 :34