четвер, 14 грудня, 2017, 18:10 Політика
«Геніальний актор» Путін до березня показуватиме, що він – миротворець, – Муждабаєв

Низка меседжів, озвучених під час щорічної прес-конференції президента РФ Володимира Путіна, адресовані як росіянам, так і його симпатикам на Заході, яким він платить гроші, щоб вони мали, що говорити.

Про це в ефірі програми «Перші про головне. Коментарі» (щобудня о 13:00–15:00 та 17:00–19:00 на телеканалі ZIK) заявив заступник генерального директора телеканалу «ATR» Айдер Муждабаєв.

Нагадаємо, сьогодні президент РФ Володимир Путін провів свою щорічну підсумкову прес-конференцію за участю російських та закордонних журналістів.

Айдер Муждабаєв вважає, що прес-конференція Володимира Путіна – це спектакль, а сам президент Росії – геніальний актор.

«Але з кожного спектаклю можна щось взяти і аналізувати, бо ворог – це ворог, його потрібно знати, а не відвертатися і говорити, що нам це нецікаво», – каже гість програми.

Пан Муждабаєв зауважив, що фон у приміщенні, де відбувалася прес-конференція, змінили на «пастельно-любовний» недарма.

«Якби Путіна вчасно взяли у театральну школу КДБ, то все було би інакше. Це так, як би Гітлера у художню школу взяли, то він був би непоганим художником і нічого би такого не сталося. Він (Путін. – Ред. ) насправді такий талановитий актор. Сьогодні він грав миротворця», –зазначив гість програми.

Айдер Муждабаєв зауважив, що Путін вважає Київ «своїм», столицею православ’я: «А України нема, бути не може і це все якесь таке непорозуміння».

Гість програми додав, що Володимир Путін напередодні виборів трохи змінив імідж.

«До березня, принаймні, він повинен показувати, що він – миротворець, про миротворчі місії на Донбасі. Мовляв, Україна гальмує, а я готовий. Усі меседжі адресовані росіянам. Неважливо, як вони будуть голосувати, там буде 90%... немає значення, вони порахують, як треба. Звичайно, низка меседжів адресовані як росіянам, так і його симпатикам на заході, яким він гроші платить, щоб вони мали, що говорити», – переконаний Айдер Муждабаєв.

Журналіст, документаліст Леонід Канфер наголосив, що цьогорічна прес-конференція Володимира Путіна відрізняється від попередніх тим, що була озвучена мінімальна кількість меседжів.

«Такої мінімальної кількості, як цього року, чесно кажучи, – навіть згадати не можу», – додав гість програми.

Леонід Канфер вважає, що говорити вже просто нічого. «А що говорити? Все уже сказано давним-давно, всі уже все розуміють», – наголосив журналіст.

* Якщо Ви знайшли помилку в тексті новини, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
реклама
більше новин
Top
2018-07-20 05:59 :05